Domů / Tipy & rady / Dobrý stavitel ani v zimě nespí

Dobrý stavitel ani v zimě nespí

Až se jaro zeptá, co jste dělali v zimě, máte eso v rukávu. Vybrali jste stavební materiál pro vaši novostavbu nebo doplňkové zboží pro údržbové práce na nemovitosti. Výběr ze sortimentu stavebnin je před začátkem nové sezóny pragmatický. Nakoupit můžete pohodlně, s maximálním výběrem a cenami se slevou.

Už nyní víte, že se s příchodem jarních teplot převlečete do montérek a budete zedničit? Čeká vás budování, či renovace? Máte obavy, že neseženete potřebný stavební materiál nebo ho zbytečně přeplatíte? Využijte předsezónních slev a oslovte stavebniny Praha. Prodejna stavebních materiálů, se sídlem na Praze 5, jede na plné obrátky už teď.

Co se dá koupit ve stavebninách?

Zkušení stavebníci vědí, že některé materiály je nutné objednat předem a nebývají skladem. Proto se doporučuje navštívit technickou podporu prodeje s předstihem a lidově řečeno si produkty obhlídnout, zarezervovat nebo rovnou koupit. Pro levné pražské stavebniny není problém kompletní dodávka cihlového, ytongového a sádrokartonářského zboží. Kromě toho se dá na jednom místě pořídit i stavební řezivo – hranoly, prkna, střešní latě a desky OSB. Součástí nabídky je i prodej nářadí a dalších stavebních pomůcek.

Stavebniny Hamax se specializují také na dekorativní omítky a nátěry. Technici zajistí individuální přístup k zákazníkovi a v případě dlouhodobější spolupráce umí vytvořit klientský vztah nabitý výhodnými cenami, nadstandardními službami a přednostním odbavením. Milým benefitem je dodání požadovaného materiálu ještě v den objednání, a to i na základě telefonické objednávky.

Strategická poloha na Praze 5 umožňuje velmi rychlé dodání stavebního materiálu, jak do centra Prahy, tak po celém území hlavního města. Stavebniny na přání zařídí i dopravu materiálu za symbolický paušální poplatek. Při větším odběru v HAMAXU zajistí kamionovou dopravu, nebo dopravu autem s hydraulickou rukou.