Domů / Tipy & rady / Čas na výběr dětského koberce od Vopi

Čas na výběr dětského koberce od Vopi

Čekáte na podzim nový přírůstek do rodiny a rádi byste staršímu dítěti připravili ještě před narozením sourozence vlastní dětský pokoj?

Jaký vybrat dětský koberec?

Před tím, kdo se rozhodně zařídit svému dítěti dětský pokoj ještě před nástupem do základní školy, vyvstává otázka, jak jej zařídit účelně a zároveň tak, aby vzbuzoval v dítěti touhu po rozvoji fantazie, hraní a učení. Spousta rodičů sice myslí na výběr kvalitního nábytku, avšak často zapomíná na správnou pokrývku podlahu. V dětském pokoji by totiž rozhodně neměl scházet dětský koberec. Děti totiž na rozdíl od svých rodičů tráví většinu dne na zemi, neboť tam si rády hrají, staví kostky, prohání se s vláčky nebo autíčky a provádí své nejrůznější pohybové kreace. Při výběru dětských koberců se nemusíte bát barev. Právě ty totiž rozveselí celý dětský pokoj. Jen pozor na jednu skutečnost, a to že tmavší a sytější odstíny pokoj opticky zmenšují a ztemňují. Do dětských pokojů mladších dětí patří veselé barvy a pestré vzory. Právě takové dětské koberce objevíte také v e-shopu společnosti Vopi. Děti si zde sami mohou vybrat dětský koberec s jejich oblíbenou pohádkovou postavou nebo s dresem slavného fotbalisty Messiho. Touhu po hraní u dětí probudíte díky kobercům s motivem oblíbených deskových her, jako je Člověče, nezlob se. Ke snadnějšímu vyhledávání můžete použít přímo na stránkách Vopi konfigurátor, díky němuž najdete také červený koberec kusový do obývacího pokoje nebo na chodbu.

Nepřehlédněte aktuální nabídku nášlapů na schody

V portfoliu společnosti Vopi objevíte však nejen skvělé dětské koberce, ale i nášlapy na schody www.vopi.cz/naslapy-na-schody/. Ty se vyplatí mít především na schodištích rodinných domů. Nášlapy na schody totiž zabraňují opotřebení schodů a současně chrání před nechtěným podklouznutím. Kromě toho však vypadají velmi elegantně a celého schodišti dodají chybějící šmrnc.