Domů / Tipy & rady / Čeká vás stěhování? S mnohým vám pomůže profesionální stěhovací firma

Čeká vás stěhování? S mnohým vám pomůže profesionální stěhovací firma

Každoročně mnoho z nás potřebuje přestěhovat. Někdo stěhuje svou domácnost v rámci České republiky, někdo potřebuje přestěhovat kanceláře. V rámci ČR ale i do zahraničí stěhuje jednotlivce, rodiny, firmy i nejrůznější instituce zavedená společnost Stěhování Mamut. Pomůže vám s kde čím, cenu za stěhování vám sdělí předem a už ji nezmění.

Levné stěhování Praha

Máte dům, byt nebo firmu v Praze? Stěhování Mamut má 11 poboček téměř po celé ČR, a tak vám pomůže při stěhování Praha 13 i v dalších částech hlavního města. Další pobočky jsou v Hradci Králové, Liberci, Mladé Boleslavi, Plzni, v Karlových Varech, v Českých Budějovicích, …

Na webu stehovani-mamut.cz najdete orientační ceník stěhování z Prahy 13. Příklad ceny pro byt 1+kk – nejlevnější stěhování se samonakládkou vás přijde na 2 700 Kč. Cena je za nákladní auto s řidičem na 3 hodiny, neomezený počet KM po Praze, naložení a vyložení si klient zajišťuje svépomocí.

Přestěhujte vše, co potřebujete

Společnost má k dispozici mnohé technické vybavení, zkušený tým odborníků, a tak není potíž přestěhovat drobné předměty, těžká břemena, nadměrný náklad či cokoli jiné. Jakmile si stěhování objednáte, dostaví se na místo odkud je potřeba předměty přestěhovat technik, který také obhlédne místo, na které se budou předměty stěhovat. Při stěhování těžkých nebo rozměrných věcí, kdy je potřeba mnohé činnosti pečlivě naplánovat, zajistit speciální techniku, vypracuje časový plán tak, aby vše hezky navazovalo.

Dokonce si zde můžete objednat i mnohé obalové materiály tak, by nedošlo k poškození věci a věci se vám dobře balily. Samozřejmostí je pojištění stěhovací firmy na rizika, která se k této činnosti vážou.

Komplexní stěhovací služby ročně využívá spousta spokojených zájemců v rámci Prahy i dalších měst. Stačí, abyste na webových stránkách stehovani-mamut.cz uvedli nezávaznou poptávku, firma se s vámi rychle spojí a dohodnete se na všem, co potřebujete.