Domů / Inspirace / Nová vilová čtvrť na Praze 5 je ztělesněním moderního bydlení v atraktivní lokalitě

Nová vilová čtvrť na Praze 5 je ztělesněním moderního bydlení v atraktivní lokalitě

Bydlet v hlavním městě v atraktivním prostředí je bezpochyby snem mnoha lidí. Od takového prostředí očekáváte jak klidné podmínky pro život, tak veškerou občanskou vybavenost. Něco takového vám mohu nabídnout také Vily Chuchle, projekt nové vilové čtvrti, která vám jako bonus přináší nádherné výhledy na Prahu. Kromě toho se můžete těšit na vysoký standard vybavení, které je pro moderní bydlení charakteristické.

Vše, co si můžete přát

Vilová čtvrť, na kterou jsme vás navnadili v úvodu, se nachází ve Velké Chuchli souběžně s ulicí Na Hvězdárně v městské části Praha 5. Vily jsou konkrétně situovány nad chuchelským dostihovým závodištěm a nabízí se zde celá řada variant bytů, které mohou oslovit budoucí zájemce. Tyto vily v Praze nabízejí k prodeji dispozice od 4+kk po 7+kk, ale najdete zde také ty nejmenší byty 1+kk. U většiny vil se nacházejí:

  • Velkoryse pojaté zahrady
  • Prostorné terasy

Zahrady nabízejí opravdu klidné místo pro relaxaci, stejně tak terasy, které mohou být o ploše 24 až 41 m2. Vzhledem k tomu, že prakticky každý dnes má auto, tak nechybí ani jedno nebo dvě garážová stání, případně parkovací místa u vilových objektů. Novostavby jsou patrové a mohou tak skvěle posloužit rovněž jako vícegenerační bydlení.

Další výhodou je, že si zde můžete pořídit i stavební parcelu. Tyto parcely již mají samozřejmě vyřízené stavební povolení. Na pozemcích jsou rovněž k dispozici veškeré inženýrské sítě a vede k nim příjezdová cesta.

Vše v dosahu

Ačkoliv můžete v těchto bytech bydlet v klidné pražské lokalitě, zároveň se můžete spolehnout na to, že budete mít vše potřebné v dosahu. Tyto vily na prodej v Praze totiž mají v blízkosti základní i střední školu, mateřskou školu či praktického lékaře. Samozřejmě jsou v okolí rovněž restaurace. Dobré spojení je do centra Prahy, a to jak autem, tak vlakem či autobusy MHD.