Domů / Tipy & rady / Víte, jak vytvoříte z obydlí domov?

Víte, jak vytvoříte z obydlí domov?

Rozhodli jste ke změně vašeho interiéru? Koupili jste nový dům či byt a jeho interiér se vám zdá chladný a neútulný? Někdy stačí doplnit pár maličkostí nebo změnit jednu věc a vaše bydlení rázem získá jiný ráz a vy se v něm budete cítit jako konečně jako doma. Zkuste naše tipy, jak vytvořit útulný domov, kterým se budete rádi chlubit svým blízkým.

Vymalujte teplými barvami

Máte vybavení interiéru v lesku (kuchyňská linka). Nábytek je převážně z kovu nebo skla a chcete svůj interiér zjemnit? Vymalujte interiér teplými, na příliš sytými barvami. Červená, žlutá (vytváří pocit, že je v místnosti o 2ºC tepleji), oranžová jsou barvy, které váš domov zútulní. Mějte na paměti, že v menším prostoru vypadá barva sytěji a místnost opticky zmenší.

Pořiďte si na stěny dřevěné obkladové panely

Dřevěné obkladové panely na zeď udělají s vaší interiérem hotové zázraky. S jejich použitím se váš dům nejen zútulní moderní metodou, ale také zateplí, což při vyúčtování jistě oceníte. Ručně vyrobené dřevěné obklady objevíte na webových stránkách drdlik.cz. Dřevěné obklady, inspirované posledními trendy, jsou nejen vyráběné ručně, ale také s ohledem na životní prostředí. Použití regenerovaného dřeva však nemá žádný vliv na kvalitu obkladů ani na unikátní design.

Elegance, útulnost, půvab a síla v sobě skrývá pouze dřevo a obložením stěn dřevěnými obklady se tyto vlastnosti promítnou i do vašeho bydlení. Vybírejte z mnoha způsobů provedení a provoňte svůj domov neodolatalnou vůní dřeva.

Vybavte bydlení bytovými textiliemi

Závěsy, polštářky, plédy, přehozy jsou dalšími možnostmi, jak vytvořit útulný domov. U bytových textilií se nemusíte bát ani výraznějších barev. Bytové textilie v kombinaci s dřevěnými obklady vnesou do vašeho obydlí ten správný impuls k vytvoření útulného domova.