Domů / Ostatní / Nemovitost v Itálii může mít každý

Nemovitost v Itálii může mít každý

Máte Itálii rádi? Mnoho lidí si tuto zemi zamiluje hned po první návštěvě. Někteří sem cestují za mořem, jiní za vyhlášenou kuchyní, lyžováním, krásnými památkami, kulturou nebo třeba za příbuznými, kteří zde žijí. Dokázali byste si představit, že máte v Itálii vlastní nemovitost? Třeba krásný domek u moře. Nemusí to být jen sen, italské nemovitosti jsou snadno dostupné každému a pokud nechcete mít dům v Čechách, proč si ho nekoupit v Itálii, ceny nemovitostí jsou zde velmi příznivé.

Pořízení domu v Itálii

Možná si říkáte, jak bych se k domu v Itálii mohl vlastně dostat? Jednoduše, použijte k tomu web https://italicahomes.com/cs. Najdete zde nabídku italských realit ze všech koutů této země. Chtěli byste mít dům s výhledem na moře v Toskánsku? Co takhle byt na Sicílii nebo třeba restauraci v Neapoli. Na webu můžete vybírat nemovitosti všech druhů, může jít o byty a domy k bydlení, o velkolepé luxusní vily, ale třeba také komerční objekty, samotné pozemky nebo i rozsáhlé farmy. Možností se vám nabízí mnoho, zejména podle toho, k čemu chcete nemovitost používat, jestli k bydlení nebo k podnikání.

Stále více lidí objevuje kouzlo a dostupnost italských nemovitostí, tedy nejen Češi, i Němci často hledají Immobilien in Italien. Pokud jste nikdy dříve o nekoupení nemovitosti neuvažovali, web si pečlivě projděte, kromě nabídky nespočtu nemovitostí zde najdete také mnoho užitečných informací. Nemovitosti můžete hledat náhodně podle kategorií, ale pokud víte, co chcete, můžete hledat s pomocí filtru, u každé nemovitosti máte samozřejmě uvedenou cenu, fotografie a všechny potřebné informace. Pokud pro vás byla doposud Itálie jen zemí, kam jste plánovali dovolenou, nyní to pro vás může být země, kde budete mít svou vlastní nemovitost. Možná, že se v nabídce ukrývá krásný dům nebo vila, kde jste si vždy přáli žít a pokud ne, můžete nabídku průběžně sledovat, protože se stále rozšiřuje.