Domů / Ostatní / Značka Black&Decker – dlouholetá značka na trhu s nářadím!

Značka Black&Decker – dlouholetá značka na trhu s nářadím!

Hledáte značku nářadí, která by byla tou pravou a poskytla vám skutečně komfortní a plnohodnotný servis a přesně takové nářadí, jaké potřebujete? Procházíte seznamy značek, hledáte možná také recenze zákazníků nebo vašich přátel, kteří jistě mají také oblíbenou značku nářadí, protože ji používají v práci a podobně? Jakou značku zvolit pro sebe? Ať už pracujete ve velkém podniku, který vám zajistí nářadí od svých dodavatelů, máte menší firmu a potřebujete pro pár svých zaměstnanců kvalitní kousky nebo jste živnostníci, kteří ke své práci potřebují sadu kvalitního nářadí, máte před sebou výběr správného a kvalitního nářadí.

Značka nářadí, která vám poslouží

Značka black+decker má svůj původ v Baltimoru, kde ji v roce 1910 založili Duncan Black a Alonzo Decker. Dali ji do vínku těžký úkol – začít vyrábět a prodávat specializované užitkové a průmyslové stroje. Značka se postupně rozrůstala, kladla důraz na kvalitu produktů a především se snažila vnímat své zákazníky a jejich potřeby. Také díky tomu a inovacím, kterých se nebála, se postupně společnost stala významnou globální výrobní a obchodní korporací, která působí takřka po celém světě. Víc než stoletá historie, během které značka neustále posilovala svou pozici a sílu si budovala celosvětové renomé.

Inovace a kvalita na prvním místě

Značka se snaží být inovativní a to v mnoha ohledech. V roce 1916 přišla s revolučním pistolovým tvarem vrtačky a vypínačem ve tvaru spouštěče. Neustále se během těch let snažila o zvyšování kvality, správný technologický postup. V nabídce blackanddecker najdete například elektrické nářadí a již zmiňované vrtačky všeho druhu, zahradní elektrické nářadí, domácí úklidovou techniku, elektrické spotřebiče pro domácnost, akumulátory, nářadí pro dílnu, malování a další.