Domů / Interiér / Zařiďte si byt po svém

Zařiďte si byt po svém

Ne každý může být bytovým architektem, nota bene se navrhováním a vybavováním interiérů živit. Přestože tato pozice vyžaduje dlouholeté studium a je určena jen pár vyvoleným, vlastní byt si může po svém zařídit skutečně každý.

Pokud nepatříte mezi ty, kteří se spokojí s tuctovými vzory nábytků vyráběných v nadnárodních konsorciích, máme pro vás tip, jak přijít k zaručeně originálním kouskům, co vydrží desítky let. Výroba nábytku na míru je to pravé ořechové, co udělá z vašeho bytu exkluzivní příbytek.

Originální kousky se neokoukají

Stačí mít určitou představu a požádat o její realizaci Truhlářství Marek z Prahy. Odborníci od dřeva mají grif na kuchyně, obýváky, ložnice i dětské pokoje. Specializací jsou kuchyňské linky na míru, které respektují nároky na veškeré technologické vymoženosti, stejně jako prostorové možnosti. Kuchyňské linky na míru představují to nejlepší, co může funkční domácnost pro vaření a stolování potřebovat. Truhlářství Marek nabízí komplexní služby zahrnující 3D návrhy kuchyní, široký výběr materiálů a doplňků, realizaci, montáž i dopravu.

Stovky zakázek v Česku i ve světě

Truhlářství Marek má dlouholeté zkušenosti, vsází na kvalitu, nábytek vyrábí v moderní provozovně, za téměř třicet let praxe zrealizovalo stovky zakázek v Česku i ve světě. Samozřejmostí jsou kompletní dodávky, včetně kuchyňských spotřebičů. Návrhy, zaměření i doprava je poskytována do 30 kilometrů zdarma. Na výrobky je poskytována záruka 36 měsíců.

Vedle kuchyňských linek umí Truhlářství Marek nabídnout vestavěné skříně na míru, obývákové stěny, recepce, pulty, ale i kvalitní postele. Stačí si jen vybrat a nechat si připravit 3D návrh nábytkové sestavy. Nebudete litovat. Truhlářství Marek vám připraví realizaci nábytku od návrhu po montáž.