Domů / Ostatní / Využijte systému plug-in technologie pro přichycení kabelů

Využijte systému plug-in technologie pro přichycení kabelů

Potřebujete přichytit kabely k povrchu? Nechcete přichycováním kabelů trávit několik dní, ale chtěli byste, aby práce odsýpala? V tom případě budou jasnou volbou plastové příchytky Schnabl, pro které je typická velice rychlá instalace. Plastové příchytky Schnabl využívají k přichycování kabelů plug-in technologii, která vám ušetří až 60 % času oproti jiným metodám přichycování.

Co je plug-in technologie?

Plug-in technologie plastových příchytek Schnabl spočívá v tom, že jsou využívány geometricky uspořádané segmenty, které vytvářejí expander na dříku kabelové příchytky. Možná z tohoto vysvětlení nejste vůbec moudrý. Nevadí. V podstatě jde o to, že zasunutí kabelové příchytky do otvoru je velmi snadné, kdežto její vytažení je téměř nemožné. Segmenty expanderu se totiž v otvoru vzepřou a příchytka je tak chráněna proti vytažení. Princip této technologie je patentován.

Instalace příchytky je za pár minut hotová

Využití plug-in technologie přináší s sebou také výhodu v podobě jednoduché instalace. Instalace plastové příchytky kabelů je velice snadné a zabere v podstatě jen několik minut. K instalaci navíc není třeba pořizovat žádné hmoždinky či šrouby, ale postačí pouze vrtačka s vrtákem. Pro přichycení kabelu se vyvrtá vhodný otvor a do něho se příchytka zasune. Nic dalšího již není potřeba. Přichycením kabelů pomocí Schnabl příchytek tak lze ušetřit mnoho času.

Příchytky Schnabl mají všestranné využití

Na plastových příchytkách také každý ocení možnost jejich všestranného použití. Vyráběny jsou v širokém spektru tvarů a velikostí, takže se hodí pro uchycení jednotlivých kabelů i celého svazku. Příchytky na kabel lze navíc použít téměř na jakýkoliv druh podkladu, ať jde o duté cihly, beton, izolační desky, heraklit, sádrové desky atd. Příchytkami Schnabl lze přichytit kabely v horizontálním i vertikálním směru, a to na podlahu, stěnu, strop i pod omítkou.

Pořídit si je můžete v internetovém obchodě www.schnabl.cz.