Domů / Ostatní / U koho si zařídit internet

U koho si zařídit internet

Díky snadné dostupnosti internetu si jej pořizují nejen společnosti, firmy a školy, ale také domácnosti. Pokud si chceme pořídit internet na doma, vždy hledáte nějaké srovnání poskytovatelů a jejich služeb. To naleznete na webovém portálu pripojto.cz.

PřipojTo.cz

Jedná se nejen o srovnávač, ale i poskytovatele internetových služeb. Na portálu naleznete porovnání nabídek služeb i cenových relací jednotlivých poskytovatelů internetového připojení, ale také telefonních tarifů či digitální televize. Máte tak vše přehledně na jednom místě a můžete si vybrat nabídku takovou, která bude vyhovovat vašim možnostem a potřebám. Kromě kvalitního připojení za přijatelné ceny nabízí i servis a podporu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Jestliže již máte internet, pripojto.cz nabízí měření rychlosti internetu. Je to velmi jednoduché, na stránkách pripojto.cz kliknete na tlačítko Spustit měření a během chvilky máte jasno, jakou rychlost má vaše internetové připojení. Jestliže chcete mít výsledek co nejvíce přesný, je vhodné zavřít všechny otevřené webové stránky, samozřejmě kromě pripojto. Také není dobré stahovat nebo nahrávat jakékoli soubory. To vše by mohlo, negativním způsobem, měření ovlivnit. Jednotkou přenosové rychlosti jsou mb/s – jedná se o objem informací, které jsou přeneseny za časovou jednotku. Čím je číslo vyšší, tím máte rychlejší internetové připojení. Pokud zjistíte, že rychlost, kterou vám poskytovatel internetu nabídl neodpovídá, můžete jej velmi snadno vyměnit.

Tip pro vás

Vhodnou volbou, v případě, že služby tohoto poskytovatele již nevyužíváte, může být o2 internet. O2 poskytuje pokrytí téměř po celém našem území a síť má také téměř po celém světě. Společnost využívá nové technologie, které zajišťují internet stabilní a vysokorychlostní a to díky velmi vyspělým datovým sítím. Instalace je snadná a společnost nabízí také 24 hodinovou podporu. Kromě internetu můžete také od společnosti získat cenově výhodný balíček.