Domů / Ostatní / Ta správná plachta na bazén pro každý tvar i rozměr

Ta správná plachta na bazén pro každý tvar i rozměr

Máte rádi váš zahradní bazén? Chcete ho pořádně zakrýt a chránit před nečistotami zvenku? A děti a domácí mazlíčky zase před nečekanými pády do vody? Ano? Pak jste tady na správném místě.

Plachty na bazén od Jaboru tvoří většinu portfolia našich výrobků a zajišťujeme jejich dodání podle přání a požadavků klienta. Velmi přispívají ke komfortu užívání bazénu a taky šetří práci při jeho údržbě. Jejich variabilita je opravdu značná – sahá od rozměrů, barev i tvarů krycí plachty a jejího zpracování po doplňkové příslušenství – tedy síta na odtok vody, gumy k napínání, kotvení a další součásti.

Leta spolehlivosti i výdrže

Z našeho sortimentu si tu správnou plachtu na bazén vybere opravdu každý. Kromě zmíněné variability je zárukou spolehlivosti také špičková kvalita použitého materiálu i celkového provedení. K výrobě je užito pouze a jen vysokopevností PCV od německého výrobce, které se může pochlubit gramáží v rozsahu 500 až 650 g/m2.

Ve spojení s perfektním provedením celku zaručuje zaprvé vysokou užitnou hodnotu ve všech ohledech použití plachty, zadruhé dlouhou životnost. Ta se obvykle pohybuje v rozmezí 10 – 15 let podle výběru konkrétního materiálu na zpracování a správnosti použití krycí plachty klientem.

Bazénová krycí plachta

TOP úroveň kvality a provedení

Tento typ plachty na bazén je vybaven odolným povrchovým lakováním, díky čemuž se velmi snadno udržuje a čistí. Všechny modely této kategorie disponují sítkem pro odtok vody a mají oddělené gumy pro zachycení speciálním okem za kotvící kolíky. Materiál disponuje vynikající pevnost a snese zatížení až 70 kg na jeden metr čtverečný. Cena plachty dle parametrů klienta startuje na 400 Kč za 1m2.

Jednoduchá manipulace, skvělá pevnost

Obsluhu plachty na bazén v TOP provedení zvládne opravdu každý bez nejmenších potíží. Spojení materiálu do plachty je provedeno pomocí vysokofrekvenčního svařování. Technologie činí provedený spoj jednak dokonale odolný vůči vodě, za druhé má perfektní vzhled. Plachta na bazén se díky tomu stává vynikajícím nástrojem díky své funkčnosti i reprezentativním prvkem zahrady skrze nepřítomnost rušivých prvků.

Varianty EKONOMIK a BASIC

Dalšími řadami našich krycích plachet na bazén jsou Ekonomik a Basic. Ani jedna z nich nemá jednotlivé kotvící gumy, ale pouze velkou po obvodu. Na rozdíl od modelu TOP nejsou vybaveny odtokovým sítem, ovšem Ekonomiku ještě zůstalo lakování a individuální tvar. Typ Basic je vyráběn pouze jako obdélník podle konkrétních rozměrů.

Maximální zátěž je u obou typů stejná – 50 kg na 1m2 – , liší se ovšem cenou. Ekonomik startuje na 350 Kč za 1m2, Basic na 250 Kč za 1m2. Basic varianta je pro zákazníky hledající za přijatelnou cenu adekvátní kvalitu.

Kontaktujte nás

Pokud vás kterýkoli ze zmíněných typů plachty na bazén zajímá, neváhejte se nám ozvat na linku +420 605 797 777 nebo zavoláme my Vám. Případně se ozvěte na mail obchod@jabor.cz.