Domů / Tipy & rady / Rozjeďte své podnikání s pořádným výrobním prostorem, který vám zajistí montovaní hala!

Rozjeďte své podnikání s pořádným výrobním prostorem, který vám zajistí montovaní hala!

Potřebujete pro své podnikání zajistit kvalitní, plně vyhovující provozovnu ale samozřejmě chcete, aby náklady na její výstavbu byly co nejnižší? Nebo prostě potřebujete jen skladovací prostory? Montované haly jsou pro tyto situace nejlepším řešením! Největší výhodou je, že se dá použít v několika rozličných oborech a ke spoustě účelům.

Jaké jsou nejčastější využití montovaných hal?

  • Výrobní provozovny
  • Objekty pro výstavní účely
  • Stáje pro koně
  • Sklady pro hospodářské stroje
  • Hangáry pro letadla
  • Autodílny a garáže
  • Sídla firem

Jak se dají montované haly využít v zimě?

Nemusíte mít nejmenší obavy o zimní provoz, jelikož haly můžete pořídit i zateplené. Jejich využití je tedy naprosto univerzální. V obvodových stěnách jsou instalovány velmi silné izolační prvky. Navíc je možnost haly jednoduše vytápět, takže se nemusíte obávat mrznutí ani v té největší zimě.

Jak probíhá montáž haly?

To je další z velké řady výhod – montáž i případná demontáž haly je otázkou pár dní. Namontují vám ji specializovaní pracovníci k tomu určení. Stejně tak je možnost přemístění haly na jiné místo, pokud z jakýchkoli důvodů budete potřebovat přesunout váš provoz na jiné místo.

Jaké jsou největší výhody montovaných hal?

Pořizovací náklady

Pořízení montované haly je mnohonásobně nižší než postavení klasické zděné stavby. Dokonce i náklady na údržbu budovy se dají označit za mnohokrát nižší.

Údržba haly

Dá se říci, že údržba je prakticky nulová. Před montáží je třeba udělat pouze minimální úpravy terénu a stejně tak dát k dispozici i prostor pro případné zvětšení montované budovy.

Variabilita

Haly montované mohou být jak garáží, tak i například reprezentativním sídlem firmy. Je totiž možno ji pořídit v několika barvách či třeba s logem vaší firmy – je už jenom na vás, jaký typ haly si zvolíte.