Domů / Ostatní / Rekuperace zajistí čistější vzduch než čističky vzduchu

Rekuperace zajistí čistější vzduch než čističky vzduchu

Věděli jste, že rekuperace vzduchu umí vyčistit vzduch mnohem lépe než samotné čističky? Pokud ne, tak v tomto článku i o tom můžete přečíst víc.

Rekuperace vzduchu Pardubice vám zjednoduší život hned na několika frontách. Pomohou vám s větráním, a to bez zbytečných tepelných ztrát. Kromě toho ale umí zajistit ještě něco lepší. Slyšeli jste třeba o tom, že dokáže zajistit čistý vzduch bez prachu a nečistot?

Kvalitní a čistý vzduch

Pokud se nad fungováním rekuperace Pardubice zamyslíte, dává to smysl. Větrání s pomocí rekuperace totiž probíhá za pomoci speciálního filtru, který očistí venkovní čerstvý vzduch i ten odpadní. Když otevřete pouze okno, kromě čerstvého vzduchu dovnitř vlétnou pyly, prach a další nechtění návštěvníci.

Vzduch přiváděný do domu s pomocí rekuperační jednotky Pardubice je tedy filtrovaný a zbavený nečistot z venkovního prostředí. Jestliže si tento systém pořídíte, ušetříte spoustu času stráveného uklízením. Zapomeňte na mokrý hadřík, kterým jste otírali domácnost každý druhý den. Rekuperace se postará o to, aby byl vzduch ve vašem domě naprosto čistý a nezávadný i pro alergiky.

Pravidelná údržba

Ani rekuperace do bytu Pardubice ale nejsou všemocné. Filtry samozřejmě nejsou 100%. Navíc je potřeba se o ně pravidelně starat. Pokud nezajistíte jejich výměnu, může se stát, že vám budou spíše na obtíž. Místo čistého vzduchu k vám budou přivádět špínu, prach, pyly a další nečistoty zachycené na filtru. Rozhodně tedy nezapomínejte na pravidelnou údržbu, jinak by se vám to mohlo šeredně vymstít.

Kde ale pořídit kvalitní rekuperační jednotky, o které se vám budou technici také starat? Skvělým dodavatelem je společnost Recu Clim. Jedná se o firmu s dlouholetou tradicí na trhu a bohatými zkušenostmi. Pokud se svěříte do jejich rukou, ušetříte spoustu času a peněz. Navíc budete mít jistotu, že v případě potřeby přijedou k vám a provedou pravidelnou údržbu nebo rovnou problémy opraví.