Domů / Ostatní / Průmyslová topidla účinně a rychle vytopí každý prostor

Průmyslová topidla účinně a rychle vytopí každý prostor

Potřebujete kvalitní průmyslové topidlo? Zajistit teplo je důležité nejen k vysoušení budov, ale také k zajištění pohodlí pro zaměstnance. Ať už chcete vytápět sklady, dílny, haly nebo hrubé stavby, potřebujete mobilní a výkonné řešení. Představíme si, jaké možnosti se vám nabízejí.

Naftová topidla

Pokud potřebujete kvalitní průmyslová topidla, naftové teplomety patří mez nejlepší řešení. Fungují na jednoduchém principu, nasávají chladný vzduch, který prudí přes hořák, kde se zahřeje a zahřátý proudí ven. Jelikož je cena nafty nízká, tak jsou tyto teplomety velmi účinnou a přitom levnou volbou. Nabízí se vám teplomety s přímým nebo nepřímým spalováním. Teplomety s přímým spalováním jsou velmi účinné, ale je možné je použít jen v dobře větraných prostorech, protože spalují mnoho kyslíku a také z nich vycházejí zplodiny. Teplomety s nepřímým spalováním jsou vhodné i do objektů, kde jsou lidé nebo zvířata, zplodiny vycházejí ven za pomoci kouřovodu. Lze je však použít i tak, že je topidlo mimo objekt a čistý ohřátý vzduch proudí dovnitř pomocí speciální trubice.

Plynová topení na propan butan

Tato topidla rovněž zajistí vysoký výkon za nízkou cenu. Palivo se k nim prodává v propanbutanových lahvích. Jejich provoz je ekonomicky ještě výhodnější než u naftových topidel. Nabízí se vám teplomety s elektrickým ventilátorem, infračervené zářiče a terasové sálače.

Elektrická topidla

Elektrické ohřívače jsou vhodné všude, kde jsou předchozí dva typy topidel nevhodné. Výhodou těchto topidel je, že nespotřebují kyslík a nevzniká u nich kouř ani zápach.

Ať už vybíráte jakékoliv průmyslové topidlo, je vhodné ho pořídit ve specializovaném eshopu Profesionalni-topidla.cz, kde svému sortimentu rozumí a nabídnou vám jen kvalitní značky za ty nejlepší ceny.

PR článek zajistil GO-Globe.cz.