Domů / Inspirace / Praktická a elegantní stínící technika

Praktická a elegantní stínící technika

Příjemné letní posezení mohou někdy ztrpčovat ostré sluneční paprsky, před kterými se ovšem lze účinně chránit například markýzou. Další stínící technikou jsou venkovní žaluzie. V obou případech si výrobce stínící techniky CLIMAX zakládá na vysoké kvalitě provedení, ale také na tom, aby každému zákazníkovi jeho výrobky vyhovovaly nejen po praktické stránce, ale i z hlediska designu. Jak venkovní žaluzie Mladá Boleslav, Praha 8 nebo jiné, tak i markýzy se mohou stát nedílnou součástí rodinného domu, ale i venkovského stavení či rekreačního objektu. Moderní markýza může být vhodně zakomponována i k roubené chalupě.

Přednosti venkovních žaluzií

Díky venkovním žaluziím můžete perfektně zastínit interiér, ochránit záclony nebo sedací soupravu před slunečními paprsky, ale také ušetřit v zimně na nákladech za topení, jelikož okny utíká z místnosti nejvíce tepla.Venkovními žaluziemi pronikne do místnosti jen tolik světla, kolik potřebujete. Můžete si tak vytvořit dokonalou tmu i ve dne, což ocení především lidé pracující na směny. Stažené venkovní žaluzie jsou i vhodnou protihlukovou zábranou, takže pokud máte dům v rušné ulici nebo poblíž železniční tratě, nebude vás venkovní hluk tolik rušit. Další výhodou venkovních žaluzií je jejich pevnost, takže pokud odjedete třeba na dovolenou, budou stažené venkovní žaluzie těžko překonatelnou překážkou pro nezvané návštěvníky.

Nabídka venkovních žaluzií

Na výběr je široká škála barevných odstínů, ale i tvarů lamel a provedení s manuálním nebo motorickým ovládáním. Velký komfort při ovládání venkovních žaluzií znamená dálkové ovládání, které lze propojit i s ovládáním vnitřního osvětlení, regulací teploty nebo i dalších spotřebičů. Výrobce stínící techniky CLIMAX dodává na trh i látkové vnitřní rolety, jejichž vzory jsou inspirovány posledními módními trendy. Každý si může vybrat takovou barvu i vzorování, které bude nejlépe ladit s ostatním vybavením a bytovými doplňky.

Druhy markýz

Markýzu si můžete vybírat podle toho, kam ji budete chtít umístit. Markýzy Mladá Boleslav splňují veškeré nároky na kvalitu, účelnost i eleganci. K nejprodávanějším patří výsuvné nebo také kazetové, u kterých je látka po zatažení chráněna před povětrnostními vlivy.