Domů / Inspirace / Praha je dnes naprosto ideálním místem pro žití

Praha je dnes naprosto ideálním místem pro žití

Hlavní město Praha do svých útrob láká především mladé lidí, kteří touží po bujarém společenském a kulturním životě. Když ovšem člověk dospěje a začne přemýšlet nad založením rodiny, priority se mu rázem přehodnotí. Večírky a akce pro něj přestávají být na prvním místě, mnohem více se zaměřuje na hledání klidu a pohody. To je v naší metropoli (především v jejím centru) zdánlivě složité. V současné době ovšem vzniká řada projektů na rezidentní bydlení, které vyjdou vašim požadavkům vstříc. Jedním z nich jsou i Byty na Vackově, které vám v tomto článku blíže představíme.

Byty na Vackově se nachází v poklidné části města

Co byste říkali vlastnímu bydlení ve městě, kde budete mít blízko k centru a zároveň si můžete užít nikým nerušené chvíle v přírodě? Pokud vás tato myšlenka nadchla, určitě svou pozornost zaměřte směrem k projektu na Vackově. Ten se nachází v poklidné pražské části Horní Žižkov a poskytne nový domov celkem 342 rodinám či jednotlivcům v pěti bytových objektech.

V blízkosti se nachází malebný park Židovská pec, který je jako stvořený k dlouhým procházkám s dětmi, aniž byste se museli ohlížet na silniční provoz.

Lokalita, která v této chvíli prochází rozsáhlou revitalizací, se nachází veškerá občanská vybavenost, včetně:

  • škol a školek, sportovních středisek
  • zastávek MHD, ordinací lékařů
  • restauračních zařízeních, obchodních domů
  • památek, pobočky České pošty a dalších

O nové domácnosti je obrovský zájem

Moderní byty spadají pod výše zmíněný projekt o dispozicích 1+kk až 5+kk jsou z podstatné části hotové, člověku však i přesto zůstává prostor pro seberealizaci. Bydlení v Praze na Žižkově bude z části dokončeno koncem roku 2020, na zbytek se poslední „rána kladivem“ čeká o rok později.

Prodej volných jednotek však běží už dnes a lidé o ně mají enormní zájem. Vysoké popularitě přispívá i možnost výhodného financování. Pokud tedy hodláte v životě učinit radikální krok a začít bydlet ve svém, určitě si zjistěte ještě více informací na byty.navackove.cz.