Domů / Ostatní / Plánujete rekonstrukci? Objednejte si služby bytového architekta

Plánujete rekonstrukci? Objednejte si služby bytového architekta

Rekonstrukce interiéru je jednou z největších událostí. V interiéru našeho domova trávíme většinu času, jeho vzhled a funkčnost do značné míry ovlivňuje, jak se zde cítíme a jak jsme v životě spokojení. Každý chce interiér, který bude atraktivní a bude ho dobře reprezentovat i před návštěvami. Rekonstrukce interiéru je velmi náročnou záležitostí a vždy je lepší ji svěřit odborníkům, kteří této problematice rozumí nejlépe.

Kde sehnat bytového architekta?

Pokud je cílem vašeho hledání bytový architekt nebo designer, obraťte se na společnost Compo Interiéry, která má v oboru téměř 30 let zkušeností a má za sebou nespočet úspěšných realizací interiérů v bytech, domech i komerčních objektech. Návrhy interiérů od profesionálů jsou vždy dělány v plné spolupráci s klientem. Když se na společnost obrátíte, designer s vámi vytvoří návrh interiéru a bude ho upravovat na základě vašich připomínek. Designeři i architekti mají potřebné znalosti současných trendů a vědí, jaké úpravy udělat, aby interiér vypadal podle vašich představ.

Interiér je velmi široký pojem, změnit se mohou stěny, strop i podlaha, součástí rekonstrukce je i výroba nábytku na míru a dekorace. Díky nábytku na míru bude nábytek plně odpovídat rozměrům vašich prostorů, namísto toho, aby se kupoval nevyhovující nábytek. Po dokončení návrhu se zpracuje dokumentace i s kalkulací a pokud budete souhlasit, realizace vašeho nového interiéru může začít.

Jelikož zabere návrh interiéru i výroba atypického nábytku nějaký čas, je vhodné se na interiérové studio obrátit o několik měsíců dříve, než plánujete rekonstrukci realizovat. S výsledkem práce budete zajisté spokojení. Rekonstrukci interiéru se nikdy nevyplatí řešit svépomocí, s profesionály při ruce máte jistotu, že se dočkáte perfektního výsledku.