Domů / Inspirace / Odolná, kvalitní a dobře vypadající aneb jaká podlaha je tou pravou pro vás

Odolná, kvalitní a dobře vypadající aneb jaká podlaha je tou pravou pro vás

Podlaha určuje ráz každého interiéru a dokáže domácnost neskutečně zútulnit. Kvalitní a dobře zvolená podlaha dokáže v interiéru divy. Neměla by být však nejen dobře vypadající, ale také kvalitní a odolná. Jakou podlahu vybrat?

Dřevěná klasika

Materiál, který si nejvíce propojíme s útulností a pocitem domáckosti, je jistě dřevo. Dřevěná podlaha je klasikou, která přináší příjemný pocit pod chodidly a vypadá úžasně. Dřevo se hodí do modernějších interiérů a ladí i s interiérovou klasikou. Problematickou je u dřevěné podlahy především vysoká pořizovací cena. U dřevěných podlah, kam spadají i parketové podlahy, je k dispozici řada různých vzorů a barev. Skvělou nabídku podlah vám nabízí Floor experts podlahy.

Laminátová podlaha

Vhodnou variantou pro vás však může být laminátová podlaha. Jedná se o krytinu vyrobenou lepením více vrstev. Zpravidla jde o imitaci dřeva, ale na výběr máte z imitace i jiných materiálů. Laminátové podlahy vypadají elegantně a jedná se o trendovou krytinu, která se dostává do povědomí mnoha osob i designérů. Laminátová podlaha nabízí odolnost, funkčnost, pohodlí a vypadá skvěle. Jejich velkou výhodou je i cenová dostupnost. Pořídit si tak můžete podlahu, která vypadá jako dřevěná, a to za mnohem přijatelnější cenu. Zavítejte na Floor experts a dozvíte se více.

Vinylová podlaha

Další možností je pro vás vinylová podlaha, která patří do skupiny velice často používaných krytin. Hlavním důvodem jsou především antistatické a antibakteriální vlastnosti vinylových podlah, ale také jejich odolnosti proti opotřebení, nehořlavost a pružnost. Právě díky tomu je chůze po vinylové podlaze tichá a velmi příjemná. Vinylové podlahy se mohou stát dobrou náhražkou za parkety či podlahu laminátovou. I jejich údržba je nenáročná a prach a nečistoty z ní často odstraníte i s pomocí vlhké utěrky. Podlahy od Floor experts jsou tou pravou volbou pro vás.