Domů / Ostatní / Není okap jako okap

Není okap jako okap

Jak byste zhodnotili své okapy či celé okapové systémy? Pokud dobře, tak je fajn, že jste takového dodavatele našli, ale pokud je něco, v čem jste v této oblasti nejistí, tak opravdu není od věci, abyste i vy změnili svého dodavatele okapů. Okapové systémy pozink, hliníkové okapové systémy, měděné okapy a okapové systémy Lindab Rainline, ale také další okapové příslušenství a doplňky a příslušenství na zahradu, to je přesně to, co jistě i vám bude dělat radost a dík čemu se můžete i vy stát nedílnou součástí spokojených zákazníků s okapy. Zákazníci s okapy toho dokážou skutečně hodně, takže není problém, abyste své spokojenosti šli naproti i vy, tak směle do toho.

Hliníkové okapy a jejich základní charakteristika

Základem každého okapového systému, a to nejen hliníkového okapového systému, je právě hliníkový žlab, který shromažďuje veškerou dešťovou vodu a pak ji pomáhá odvádět pryč. Hliníkový žlab se uchytává do hliníkových háků, které jsou zavěšeny do částí střechy, které jsou na kraji střechy. Velikost hliníkového žlabu se volí dle velikosti střešní plochy, takže hliníkové okapy a hliníkové okapové systémy se dají vždy sestavit přímo na míru, tak směle do nákupu, uvidíte, že určitě nebudete litovat.

A proč bychom měli zvolit právě hliník?

Hliníkový okapový systém je velice odolný vůči povětrnostním vlivům, a dá se říci, že je v lecčem lepší než plast. Ale i tak se najdou vyznavači plastových okapů a plastových okapových systémů, kteří by plast nikdy neměnili. O hliníkových okapových systémech se dá říci, že jsou velmi šetrné k životnímu prostředí, a dále také platí, že hliníkové okapy jsou u zákazníků tolik oblíbené, protože mají velmi nízkou hmotnost. Proto si i vy vyberte právě to, co vás zajímá a z čeho budete jako zákazník maximálně nadšení. Směle do toho.