Domů / Ostatní / Myslete na své pohodlí i během práce a pořiďte si kvalitní sedadla

Myslete na své pohodlí i během práce a pořiďte si kvalitní sedadla

Pracovní doba činí téměř třetinu našeho dne. Dá se tedy říci, že práci strávíme takřka třetinu svého života. Pracujete v oblasti zemědělství, zahradnictví či dopravě? Myslete na své pohodlí i během pracovního výkonu a pořiďte sobě či svým zaměstnancům kvalitní sedačky. Vybrat je můžete i z pohodlí vašeho domova.

Rychle a snadno

Dnes můžete tisíce nejrůznějších produktů vyhledávat na internetu, a ani sedačky nejsou výjimkou. Zavítejte na stránky e-shopu dilynatraktory.cz. Právě zde na vás čeká pestrá nabídka produktů z různých oblastí, ať už se jedná o traktorové díly, elektrodíly a baterie, příslušenství do dílny apod.

Kvalitní sedadlo

Pořízení kvalitní sedačky sebou nese mnoho zdravotních výhod. Právě to, na čem celou svou pracovní dobu sedíte, ovlivňuje zdraví vašich zad a ovlivňuje správné držení těla. V ideálním případě je vhodné pořízení kvalitních sedadel, které budou dobře držet vaše záda a budou příjemná i vašim sedacím partiím.

Neodpružené sedadlo

Pořídit si můžete neodpružené sedadlo, které je koženkové a vhodné pro venkovní i vnitřní použití, jelikož je opatřeno odtokem vody. Nechybí mu možnost pojezdu dopředu a dozadu. Neodpružené sedadlo je vhodné pro vysokozdvižné vozíky, zahradní sedačky a traktory, malotraktory apod.

Sedačka na traktor

Kvalitní by měla být i sedačka na zahradní traktor, která je vhodná pro Alko, MTD, Yard Man. Sedadlo má také přichystané díry se závity k upevnění ke stroji a nabízí tak více možností upevnění. Hodit se vám může i traktorová sedačka základní. Sedačka do traktoru, která je mechanicky odpružená, a reguluje tuhost odpružení od hmotnosti 50 do 130 kg. Odpružená sedačka je též vybavena posunem dopředu a dozadu. Sedadlo je koženkové a velmi příjemné na sezení. Vhodné je sedadlo do zemědělských strojů, stavební techniky, manipulační techniky apod.