Domů / Ostatní / Motúčko typu Extra Power Korba 1mm

Motúčko typu Extra Power Korba 1mm

Pokud patříte mezi ty, které zaujal právě model motúčko Extra Power Korba 1mm, tak máte štěstí, že brouzdáte právě na internetovém portálu ekovovyroba.cz, kde se jistě můžete soustředit právě na to, čemu se říká kvalitní výběr doplňků pro naši zahradu. Právě toto motúčko Extra Power Korba 1mm pochází z řady motúček PROFI, a má velmi široký záběr, neboli pestré pole uplatnění. Pokud jste se rozhodli, že si vyberete právě tento stroj, tak si můžete být jisti, že v oblasti stavebnictví, zahradnictví, strojírenství, ale třeba o svozu odpadu a další oblastí tohoto typu, uspějete. Je potřeba si skutečně vybírat silnější stroj, když něco pořádného potřebujete odvézt. Motúčko Extra Power Korba 1mm je motúčko na svém místě.

Základní parametry motúčka Extra Power Korba 1mm

Každé motúčko má své charakteristické parametry, a pokud se jedná právě o motúčko Extra Power Korba 1mm, tak je třeba mít na paměti, že mezi jeho základní parametry patří hlavně dosti oceňovaná síla, jak si můžeme přečíst již v názvu. Dále o něm také můžeme říci, že unese až 180 kilogramů, a to i při své samostatné váze pouhých 29 kilogramů. Jedná se o motúčko, které se specializuje na převozy věcí, takže podstatná je i šířka tohoto motúčka, která je 60 centimetrů, přitom je zohledněno to, aby motúčko v pohodě prošlo dveřmi. A dále také to, co nás samozřejmě velmi zajímá, a to je právě cena. Motúčko Extra Power Korba 1mm stojí cca 20.000,- Kč.

A co menší kolega – motúčko Power Korba 1mm?

Ještě existuje alternativa, která nese název motúčko Power Korba 1mm. I v tomto případě se jedná o typ motúčka, který využijete především v zahrádkářství, zahradnictví, dále také ve stavebnictví a dalších podobných oblastech, kde je také potřeba svoz a převoz, jako je třeba svoz odpadu. Pokud vás právě tato alternativa zaujala a rádi byste si vyzkoušeli právě produkt tohoto typu, tak v neváhejte a pořiďte právě motúčko Power Korba 1mm.