Domů / Ostatní / Kvalitní nabídka prostorových potřeb

Kvalitní nabídka prostorových potřeb

Pokud potřebujete vytvořit provizorní zázemí pro hromadnou akci společenského, sportovního nebo hudebního charakteru, zázemí do průmyslových objektů nebo na stavby, kontaktujte společnost ALFA Container rent s.r.o. Ta nabízí k pronájmu obytné, sanitární a skladové kontejnery a sestavy, které připraví dle konkrétních potřeb a požadavků každého klienta. Kromě toho si můžete sjednat také pronájem oplocení nebo pronájem mobilních toalet.

Kontejnery

Pronájem kontejnerů je jednou z možností, jak zajistit potřebné dočasné zázemí. ALFA Container rent s.r.o. poskytuje kontejnery, které jsou připravené k okamžitému používání. Jejich součástí je elektroinstalace, v případě potřeby topení, které zajišťují elektrické přímotopy, osvětlení i zásuvky. Samozřejmostí jsou vypínače. Lze je využívat jako samostatné obytné nebo sanitární jednotky. Ty obsahují sanitární výbavu, rozvody vody i odpadů. Velkou výhodou je snadná možnost propojení jednotlivých kontejnerů pomocí venkovních propojovacích kabelů. Můžete je tak, velmi snadno, uspořádat do sestav či modulových objektů. Díky kvalitní a pevné konstrukci lze zajistit i výstavbu dvoupodlažních objektů. K nim lze objednat i potřebné příslušenství a vybavení, do kterého patří schodiště, podesty, klimatizace nebo třeba nábytek.

Mobilní oplocení

To funguje jako ochrana proti nežádoucímu vniknutí do ohraničeného objektu. Může zabránit krádežím, vymezí prostor nebo usměrní pohyb po vymezeném prostranství. Mobilní oplocení je ideální volbou pro stavby nebo společenské a kulturní akce. Vymezí prostor průmyslových ploch. Základ představuje systém panelů, branek a příslušenství a jeho sestavení je tak velmi snadné. Lze jej nainstalovat téměř kdekoli. V nabídce naleznete i nízkou variantu, která pomáhá vytvářet uličky a snadněji tak organizuje pohyb většího počtu osob.