Domů / Ostatní / Kvalitní české ruční nářadí

Kvalitní české ruční nářadí

Pokud nejste řemeslníkem a v bytě se vám něco porouchá, budete potřebovat ruční nářadí. Základním vybavením každého kutila by měl být šroubovák, kleště, kladívko, ale určitě se doma vyplatí i vrtačka, ať už elektrická či akumulátorová. Profesionální řemeslníci, autodílny či výrobní podniky potřebují samozřejmě i další ruční nářadí, které jim může nabídnout společnost Eli M Store. Jedná se o dodavatele ručního nářadí především od českých výrobců, kteří mají mnohaletou tradici. Jejich ruční nářadí se vyznačuje dokonalou kvalitou, spolehlivostí a potřebným výkonem.

Jaké rozeznáváme kategorie nářadí

Pro usnadnění orientace zákazníků z řad amatérů i profesionálů, je ruční nářadí rozděleno do několika kategorií, a to především podle účelu používání. V první kategorii je zařazeno dílenské nářadí jako jsou pily, pilky, pilové kotouče a další. Druhou kategorii tvoří nářadí využívané zejména v autodílnách. Jedná se o golasady, ráčny, gumové, dřevěné, silikonové a nylonové palice, kladiva, ale také o kompresory, stříkací a ofukovací pistole, tlakové hadice a další příslušenství. Do třetí kategorie patří ruční nářadí určené pro klempíře. Ti používají zejména nůžky na plech, nýtovací kleště, nýty, nýtovací matice nebo spojovací kleště.

Prodej nářadí

Nabídka a prodej nářadí však není jedinou činností, kterou se společnost Eli M Store zabývá. Vedle ručního nářadí nabízí také kompletní dodávky kompozitních roštů, výztuží, profilů a konstrukcí. Hlavní předností kompozitního materiálu je pevnost, odolnost proti korozi a velice nízká hmotnost. Kompozitní materiál nevyžaduje na rozdíl od kovů žádnou údržbu, takže může celou řadu let sloužit jako plnohodnotná alternativa dřeva, oceli, hliníku a jiných kovových materiálů. Kompozitní materiál je určen do náročných venkovních podmínek, kde může skvěle nahradit i nerezovou ocel.

Servis nářadí

Vedle prodeje všech kategorií ručního nářadí provádí společnost Eli M Store také servis veškerého ručního nářadí, a to elektrického, akumulátorového či upínacího. Aby mohla vyhovět co nejširšímu okruhu zákazníků, otevřela společnost nedávno svůj e-shop online železářství, ve kterém lze zakoupit veškeré nářadí za velkoobchodní ceny s možností ušetřit až 25 % oproti běžným cenám.