Domů / Tipy & rady / Kulečníkové stoly aneb nuda nehrozí

Kulečníkové stoly aneb nuda nehrozí

Nemusíte být jako Jan Meisner, několikanásobný mistr České republiky v poolbilliardu, abyste toužili být majiteli kulečníkového stolu a hrát tak, že každému vypadnou oči z důlků. Kulečníkový stůl můžete mít bez problémů i přímo u vás doma.

Vyniknutelný

Že to není žádné slovo? Ba naopak! Takhle si budete připadat, když budete mít kulečník doma. Večery strávené zábavnými tréninky, ať už s přáteli či ženou. Budete vynikajícím hráčem a nedotknutelným soupeřem.

Odvážná a sexy

Dámy, znáte ten pocit, když vstoupíte do hloučku mužů s tím, že si s nimi chcete zahrát billiard. Dřív než zjistí, zda to hrát umíte či ne, mávnou rukou se slovy “ale prosím tě”. Vytřete jim zrak. Pořiďte si domácí kulečníkový stůl, procvičujte a staňte se mistryní.

Vstoupíte mezi muže, odvážně je vyzvete na hru a mrknutím oka je porazíte. Kdo by na vás nezměnil pohled? Rázem se v jejich očích stanete odvážná, sebevědomá a sexy!

Nudě zdar!

Rozlučte se s nudnými večery u vás doma. S těmi je nadobro konec. Každá oslava, každý váš večírek ponese podtitul “Tady nuda nehrozí!”.

Uspořádejte turnaj v kulečníku. Pivo. Hudba. Přátelé. Vy i vaše žena se konečně zase nepřekonatelně bavíte, spolu. Atmosféra houstne, každý chce vyhrát. Naučte to i své děti, probuďte v nich hráčského ducha a ukažte jim, že to jde i zábavněji než u počítače.

Ideální vánoční dárek

Přicházející Vánoce vám nedají spát a už vymýšlíte, komu a co dáte. Žádný stres. Ať už je to sestra, tchyně, švagr či táta. Každý ocení dárek ve formě kulečníkového stolu. Dáte jim totiž mnohem víc – zábavu, radost, sebevědomí. A to za to přece stojí! A pokud si nevíte rady ani s dalšími vánočními dárky, doporučíme přečíst nějakou hezkou recenzi na vánoční dárky, výběr bude zase o něco jednodušší!