Domů / Ostatní / Kde koupit pánské oblečení? Internet je dobrou volbou!

Kde koupit pánské oblečení? Internet je dobrou volbou!

Ženy si pro sebe a své potřeby obvykle najdou vhodné obchody, kde jim oblečení sedí, sluší jim, také se jim kolekce líbí a cenově je to přijatelné. Ženám však nevadí, když si v obchodech zkouší oblečení. Celé odpoledne, kdy se s kamarádkou touláte po obchodním centru ve snaze ulovit si nějaký slušivý kousek pro sebe? To je často snem všech žen! Některé tato odpoledne pořádají. Co však muži? Jak ti se o svůj šatník starají?

I muži se chtějí líbit

„I když se můj přítel Honza obléká rád hezky, je nadlidský úkol ho vzít do obchodu. Když jdeme na nákup potravin a mě se povede ho zatáhnout do obchodního centra, odevzdaně vejde do prvního obchodu. Když mu ukážu, co by mu podle mě slušelo nebo sedělo, odkývne mi to. To mám jít zkusit? Na co? Vždyť mi to určitě bude dobré, snaží se. Chce zkrátka co nejrychleji z obchodu odejít. Ideálně se do něj už nikdy nevracet“ směje se vzpomínkám třiatřicetiletá Šárka.

„Vzít ho do víc než jednoho obchodu? Poslouchám neustálé připomínky, kdy už půjdeme, šli jsme přece na nákup potravin, ne hadrů. Po chvíli to vzdám, z obchodu odejdeme a jsme rádi, že se nepohádáme. Nákupy s chlapy jsou za trest!“ krčí rameny Šárka. „Občas jsem Honzovi v obchodě vzala něco já, jenže ne vždycky se mu to líbilo. Ze zoufalství jsem hledala pánský textil na internetu, aby mi schválil, co se mu líbí a co ne. Bavlissimo se líbilo“ dodává.

„Vybral si podle toho, co se mu líbí, já přispěla svou znalostí velikostí a střihů a bylo nakoupeno. Uklidňovalo mě vědomí, že to můžeme vrátit, Honzu zase to, že nebude běhat po obchodech a oblečení vyzkouší doma. Jako první musel prohlídnout pánské kožené bundy, tu si přál dlouho. K tomu džíny, dvě košile do práce, trička. Nakonec jsem i já navštívila kategorii dámské kožené bundy a tak jí máme oba“ uzavírá Šárka.