Domů / Ostatní / Kam zamířit při návštěvě Prahy a kde se ubytovat?

Kam zamířit při návštěvě Prahy a kde se ubytovat?

Nejen během sezóny navštíví Prahu velké množství turistů, jež město láká na svou bohatou historii. Velké množství návštěvníků míří za historickými památkami, které se nacházejí na Starém Městě, Staroměstském náměstí či na Malé Straně. Prim pak hraje Pražský hrad.

Tip pro vás

Pokud hledáte něco zajímavého nejen pro sebe, ale třeba pro i pro své děti, zavítejte do Muzea smyslů, které je domovem zážitků. Jeho návštěva ve vás probudí vaše smysly a bude vás inspirovat k hledání nového. V muzeu na vás čeká svět plný pocitů a zajímavých optických iluzí a vy budete mít možnost otestovat svoje smysly. Na vaši návštěvu čeká více než 50 exponátů, mezi něž patří zkreslené místnosti, celá řada zajímavých instalací a zajímavé obrázky z optickými iluzemi. Vyzbrojte se odvahou, neboť zkoumání nového ji vyžaduje.

Kde se ubytovat?

Vzhledem k tomu, že Praha je nádherné město plné památek a zajímavých míst a rozhodně stojí za to zažít i její noční atmosféru, vydejte se na návštěvu tohoto historického centra na několik dní. Ubytování nabízí celá řada hotelů a penzionů. Jedním z nich je také hostel v Praze 5, který nese název AKÁT, který nabízí pohodlné a kvalitní ubytování za velmi přijatelné ceny a to v centrální části Prahy. V nabídce jsou především standardní pokoje hotelového typu, které jsou vhodné nejen pro jednotlivce, ale i pro rodiny s dětmi. Hotel na Praze 5 však také nabízí pokoje economy, jež disponují pouze základní výbavou a společnou koupelnou, která je umístěna na chodbě. Jestliže patříte mezi hosty náročnější, můžete si objednat ubytování v plně vybavených apartmánech. Objednat si lze také snídani, která je podávána formou švédských stolů.

Hostům penzionu je volně k dispozici kuchyňka, dále pak lze využít počítače, které mají připojení k internetu a nabízejí možnost tisku a samozřejmostí je silná WIFI zdarma a to ve všech prostorách.