Domů / Ostatní / Jaká úklidová technika se firmám vyplatí?

Jaká úklidová technika se firmám vyplatí?

Jednou z velmi důležitých služeb je úklid, je třeba neustále uklízet, abychom žili v čistém a bezpečném prostředí. Úklid je potřeba v domácnosti, ve firmách i na veřejných místech. Zatímco v domácnosti nám k úklidu stačí smeták nebo mop, pro úklid velkých ploch ve firmách už je zapotřebí profesionální úklidová technika. Taková technika dokáže ušetřit mnoho času i práce. Jeden člověk stihne s takovou technikou během krátké doby zvládnout mnohem více práce. Nákup takové techniky není jen tak, v běžných hobby marketech na ni nenarazíte. Specialistou na profesionální úklidovou techniku je společnost Unikont Group s.r.o. a na svém webu https://www.unikont.cz/ nabízí celou škálu úklidové techniky, která zahrnuje vnitřní i venkovní úklidovou techniku.

Společnost se specializuje na prodej úklidové techniky od předních světových značek. Z venkovní úklidové techniky se vám nabízí stroje pro údržbu komunikací Hako a Multicar, zimní a letní nástavby Epoke, Trilety a ABM Technology. Vybírat také můžete sekačky AS Motor a Timan či kloubové nakladače WILLE. Velmi bohatý je rovněž sortiment vnitřní úklidové techniky, pořídit si můžete zametací a mycí stroje Hako, PowerBoss a Minuteman, profesionální vysavače, průmyslové vysavače a univerzální mycí stroje Duplex.

Objevte scrubmastery

Pokud hledáte podlahové mycí stroje, které dokáží umýt i velkou plochu a to s minimální námahou, skvělou volbou jsou scrubmastery. Nabízí se vám stroje značky Hakomatic od německého výrobce Hako. Vybrat si můžete stroje s chodící nebo sedící obsluhou. Nabízí se jich široký sortiment, abyste si vybrali přesně takový stroj, který bude vyhovovat vašim požadavkům. Můžete mít velké scrubmstery, ale i malé skladné scrubmastery, které jsou vhodné i pro čištění malých a stísněných prostorů. Cena těchto strojů není vysoká a zajistí vám dlouhou životnost a maximální spolehlivost. Tyto stroje se velmi snadno obsluhují a budou v každé firmě velkým přínosem.