Domů / Ostatní / Hledáte tu správnou plachtovou halu?
Plachtová hala
Plachtová hala

Hledáte tu správnou plachtovou halu?

Pak jste tu správně. Při dnešních technických možnostech už není potřeba stavět kvůli každé věci kamennou budovu. V závislosti na vašem konkrétním záměru můžete místo toho využít plachtovou halu a docílit svého za mnohem nižší cenu a při mnohem větší rychleji. Montáž plachtové haly je totiž jednoduchá a značně flexibilní. Přitom po stránce odolnosti a výdrže konstrukce poskytuje zcela srovnatelné zázemí.

K výrobě hal Mobidock jsou využity primárně materiály německé a belgické produkce s vynikající pevností a ověřenou životností dosahující i 20ti let. Klíčem k jejímu dosažení je maximální vypnutí plachty. V případě provedení plachtové haly TOP je tohoto dosaženo díky plně precizní konstrukci celého opláštění a dalších připojených systémů. To je důvod, proč naše plachtové haly obstojí i v oblastech se silným větrem, deštěm či sněžením.

Odolnost a stabilita pro každý projekt

plachtových halách lze spojit krytí trapézovým plechy i textilním opláštěním, ideálně plechy na bocích a textil na střeše. V případě hal modelu TOP se jedná o oboustranně lakovaný materiál splňující atestace B1 a DIN 4102 na sníženou hořlavost. Gramáž opláštění látkou je 650 – 1050 g/m2.

Zvenku jak malované

V případě, že budete mít zájem umístit na vnější stěnu plachtové haly svůj motiv nebo logo, dejte nám vědět. Grafické oddělení naší firmy vám dle zadání nachystá konkrétní návrh a následně provede ruční nebo digitální potisk. Vaši halu si tím pádem nikdo nesplete a bude snadno k nalezení i mezi případnými dalšími objekty.

Zastřešovali jsme takto například MS ve veslování v Rotterdamu, SP parkuru v Londýně nebo výročí konce 1. Světové války v Yper.

Váš cíl, naše provedení

Podle vámi sděleného účelu využití plachtové haly vám naši lidé načrtnou možnosti a vytvoří komplexní návrh řešení. Samozřejmostí je průběžné poradenství včetně návrhu potisku opláštění, když o něj budete mít zájem. Samotná stavba haly trvá většinou několik dny, přinejhorším pár týdnů. Jednoduchá montáž i demontáž je zárukou vysoké flexibility a ani přemístění haly není problém.

Jsme v kontaktu

Můžete nás zavolat na telefonu +420 605 797 777, přes webový formulář nebo mailovou adresou ljabor@jabor.cz.