Domů / Interiér / Dřevěné prvky zútulní váš domov, nepodceňujte jejich sílu
Home Apartment Design Interior Design Room

Dřevěné prvky zútulní váš domov, nepodceňujte jejich sílu

Dřevěný nábytek, dřevěná podlaha, dřevěné doplňky, dřevo se stává stále více populárním, a to jak při použití v interiérech domů, tak také v exteriérech. Dopřejte si do vašeho domova dřevěné prvky, nejenže jej zútulní, ale vnesou do vašeho domova kus přírody. 

Dřevo, kam se podíváš

Bojíte se do vašeho interiéru dřevěné prvky přidávat? Neobávejte, hodí se opravdu do tmavé, světlého i velmi moderního interiéru. Samotný dřevěný nábytek se stal velmi moderním a nechybí ve vybavení bytů, ale také drahých hotelů a vil. Zvolit si do svého interiéru můžete větší kus dřevěného nábytku, například jídelní stůl, skříň, dřevěné křeslo či postel. Vhodné je, když se motiv dřeva dále opakuje i v jiných místnostech, čímž podporuje jednotný styl celého interiéru. Může jít například jen o dřevěnou lampu či dřevěný stojan pod notebook.

Příroda do vašeho domova

Zvolit můžete nábytek z masivu, ale také nábytek tzv. retro, který si sami obnovíte a renovujete. Stačí na starožitných burzách či v bazaru zakoupit starý kus dřevěného nábytku, který má duši a renovovat ho s pomocí rad odborníků. Dřevo je nádherným přírodním prvkem, který v interiéru vyvolává hřejivý pocit a efektivně ho zútulní. Do svého domova si můžete zvolit také dřevěnou podlahu, která se hodí jen do některých typů interiérů, ale vypadá opravdu nádherně. V rozhodování o dřevěném nábytku však nerozhoduje roli jen váš vkus, ale také finanční možnosti, protože si nebudeme nalhávat, že by dřevěné doplňky a nábytek byly levnou záležitostí.

Dřevěné doplňky

Zvolit můžete i dřevěné doplňky, ať už se bude jednat o dřevěné rámečky, dřevěné poličky či dřevěné nádobí, které vypadá také velmi efektně. Tyto doplňky zaujmou každou návštěvu a dotváří vzhled celého interiéru. Vybírejte je s rozvahou vzhledem k celkovému rázu vaší domácnosti.