Domů / Ostatní / Co byste měli očekávat od pracovní obuvi?

Co byste měli očekávat od pracovní obuvi?

Pracujete na stavbě, ve výrobě, v kanceláři nebo snad ve skladu? Každá práce se trochu liší a při každé práci si můžete způsobit zbytečné zdravotní problémy tím, že budete nosit nevhodnou pracovní obuv. Obuv by měla být anatomická, aby nezpůsobovala otlaky, měla by podporovat správné držení těla, měla by být prodyšná a pokud pracujete v podmínkách, kde je zvýšené riziko pracovního úrazu, měla by vaší nohu ochránit před nárazy a pády těžkých předmětů.

Kde obuv vybírat

Než začnete listovat katalogy nebo webovými stránkami drahých zahraničních prodejců, měli byste vědět, že ty nejkvalitnější pracovní boty jsou české výroby a nemusíte pro ně chodit daleko, naleznete je na Repa.cz. Na Zlínsku se vyrábí už mnoho let prcovní obuv, kterou nosí tisíce pracovníků po celé České republice. Znáte obuv Prestige? „Prestige, pohyb je bez tíže.“ Toto můžete zaslechnout v mnoha českých společnostech, kde si zaměstnanci užívají lehký pohyb díky obuvi této značky, kterou si můžete snadno pořídit online. Tyto boty jsou vhodné nejen do zaměstnání, ale i na volný čas, jsou neuvěřitelně pohodlné a pohyb v nich si budete doslova užívat.

Nejde o jediné české boty, nabízí se vám také celokožená obuv REPA v provedení sandálů, polobotek i kotníkové obuvi. Tato značka vám zajistí potřebnou ochranu na místech, kde si můžete nohy snadno poranit.

Ačkoliv je pevná obuv důležitá, zapomínat by se nemělo také na ochranné pracovní pomůcky. Stanou se vaším brněním, které vás ochrání před možnými úrazy. Bezpečnost by vždy měla být na prvním místě a se správnou ochranou toho snadno docílíte. Vybrat si můžete také pracovní rukavice, ochranné prostředky a mnoho dalšího. Obuv, ale i další sortiment české výroby, vás potěší velmi nízkými pořizovacími cenami, lepší poměr ceny a kvality jen tak nenajdete. Inspirujte se širokým sortimentem.