Domů / Ostatní / Chcete mít pod dohledem svůj pozemek?

Chcete mít pod dohledem svůj pozemek?

Dnešní společnost je plná lecjakých pochybných existencí, kteří znepříjemňují život slušným lidem. Doby, kdy jste se na samotě mohli bát leda tak zvířat, jsou nenávratně pryč. Dnes se vám snadno může stát, že někdo vaši chatu vykrade jen proto, že se mu chtělo. Pokud chcete s těmito zločinci zatočit, pak si pořiďte fotopast, díky které vám už neuniknou.

Jak fotopast funguje?

Fotopast je vlastně automatizovaný fotoaparát, jehož hlavním úkolem je strážit určitou oblast. Nejdůležitější je její umístění v prostoru předpokládaného výskytu škodné, v našem případě zloděje. Díky své malé velikosti a kvalitní kamerové čočce zachytí i ty nejmenší změny v sledovaném prostoru, takže jí žádná osoba neproklouzne.

Jak se fotopast instaluje?

Fotopast Bunaty se instaluje velice snadno. Jednoduše totiž zaměříte zařízení na sledovanou oblast, přičemž můžete využít i speciální laserové ukazovátko. Tímto způsobem dokážete fotopast nasměrovat naprosto přesně. Díky dokonalé vodotěsnosti a odolné konstrukci si toto zařízení poradí i s poněkud obtížnějšími podmínkami. Můžete jej proto nechat na daném místě celý rok, neboť mu nevadí léto ani zima.

Kam je ukládán záznam?

Na běžnou SD kartu o velikosti 8 GB se vejde až 9000 fotografií pořízených fotopastí. Samozřejmě si můžete nastavit i časový interval odkdy dokdy má být fotopast aktivní, což je jistě velmi užitečné. Existuje také možnost sekvenčního focení, kterou budete pravděpodobně využívat nejčastěji. V tomto režimu je fotopast v pohotovosti a udělá 3 snímky rychle za sebou pokaždé, když ve sledované oblasti zaznamená jakýkoliv pohyb.

S fotopastí budete mít svůj pozemek neustále pod kontrolou. I kdyby se nezvaní hosté vrátili, budete mít v rukou důkaz, který se proti nim nebojte použít.