Domů / Ostatní / Betonové jímky a nádrže na vodu nabízí DobreŽUMPY.cz

Betonové jímky a nádrže na vodu nabízí DobreŽUMPY.cz

Společnost DobreŽUMPY se specializuje na výrobu a prodej betonových certifikovaných nádrží. Ty lze použít jako žumpy (jímky) nebo septiky. Dají se však použít i při výstavbě sklepa, šachty nebo nádrže na chytání dešťové vody. Pro výrobu nádrží se používá certifikovaný vibrovaný beton a ocelová výztuž, která zajistí dostatečnou pevnost. Vhodně navržená tloušťka stěn je zárukou pevnosti a dlouhé životnosti. Společně s žumpou obdržíte certifikát o její nepropustnosti. Vybrat si můžete žumpy různého objemu a také je lze snadno spojit. Tím získáte potřebný objem.

Betonové nádrže na vodu

V současné době je nedostatek vody častým problémem. Pokud máte zahradu, je ideálním řešením betonová nádrž na vodu, která zajistí její dostatečnou zásobu. Dešťovou vodu tak můžete využívat nejen na zalévání. Rozhodnete-li se koupit nádrže na dešťovou vodu, není problém dopravit je kamkoli na ČR. V ceně je zahrnuto také uložení pomocí hydraulického ramene přímo do stavební jámy. Vzhledem k tomu, že společnost disponuje nejmodernější technickou výbavou, je montáž jednoduchá.

Pořiďte si levné betonové jímky

Betonové jímky nabízejí celou řadu výhod. Mezi jejich hlavní přednosti patří jejich bytelnost, která je spojována s pevností. Nádoba je dostatečně odolná a v zemi vydrží poměrně dlouhou dobu. Další výhodou je snadná instalace jímky. Kromě toho není potřeba ji nijak jistit, není tedy třeba provádět obetonování, jako třeba u jímky plastové. Samozřejmostí je dokonalá nepropustnost.

Levné betonové jímky nabízí web dobrezumpy.cz. Díky nim můžete ušetřit až 50 % pitné vody, kterou byste jinak museli čerpat z vodovodu. Budete-li dešťovku často používat, počáteční investice za jímku se vám brzy vrátí. Kromě toho můžete na její pořízení také čerpat některé dotace. Díky tomu snadno snížíte svoje finanční náklady na pořízení betonové jímky.