Domů / Tipy & rady / 3D vizualizace je ideální pomocník při výstavbě nového bydlení

3D vizualizace je ideální pomocník při výstavbě nového bydlení

Plánujete rekonstrukci stávajícího bydlení či si chcete nechat postavit dům nový a přemýšlíte nad tím, jak jednoduše zobrazit výstavbu či změny? Využijte možnost vizualizace. Tato služba si v posledních letech získává velkou oblibu a to proto, že lze využít nejen pro interiér, ale i exteriér.

Výhody vizualizace

Vizualizaci lze použít nejen pro výstavbu či rekonstrukci soukromých, ale i komerčních prostor. Pokud při plánování zvolíte vizualizaci, získáte tak dokonalou podobu daného objektu. Ne každý laik se vyzná ve výkresech a plánek, ale díky vizualizaci získá konkrétní a přesnou představu o konečném výsledku výstavby či přestavby. Velkou výhodou je, že návrhy lze snadno měnit. Díky 3D vizualizace nebude potřeba provádět žádné změny během výstavby či rekonstrukce.

Díky vizualizaci můžete zkoušet barevné provedení nejen místností, ale i fasády. Velmi snadno stanovíte rozpočet, který se týká přestavby či nové výstavby. 3D návrh, který při vizualizaci vzniká je dokonalý podklad pro další práci, ušetří vám peníze a přesně ukáže rozvržení jednotlivých místností.

Exteriérová vizualizace umožní vytvořit přesnou kopii celé stavby. Ihned vidíte rozvržení jednotlivých místností. Návrh stavby lze umístit i do konkrétního prostředí, díky čemuž je ihned ptrné, jak daný objekt zapadne do místa, kde proběhne jeho výstavba.

Interierová vizualizace nabízí snadné přesuny jednotlivých bytových doplňků, příček, oken a dalšími částmi stavby, dokud nebudete s výsledkem spokojeni.

Na koho se obrátit?

Pokud plánujete využít vytvoření vizualizace, obraťte se na společnost ARAMOVA, která nabízí nejen kvalitní služby, ale i individuální a osobní přístup. Kromě interiérové 3D a exteriérové 3D vizualizace se bývá i 360º virtuální realitou.